BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15954009
nr 1595 4009
Bordslampfot
1950-tal, keramik. Höjd: 46 cm
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:38:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
6
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal
Tilgman Keramik